16:00

Mini haul kosmetyczny

... czyli kilka nowości w mojej kosmetyczce:


1. Bioderma Sensibio H2O - tym razem małe buteleczki 100 ml, wychodzą taniej niż normalne opakowanie 250 ml (100 ml/ 9,90 zł a 250 ml/ 49,90 zł).

2. Bioderma Hydrabio Mousse - pianka jest przeznaczona do skóry odwodnionej i bardzo odwodnionej.Przywraca skórze naturalną zdolność nawilżania dzięki kompleksowi Aquagenium, który usprawnia krążenie wody w naskórku i pomaga zatrzymać wodę w powierzchniowych warstwach skóry. Pianka delikatnie oczyszcza, poza tym jest gęsta i ma niezwykle aksamitną konsystencję. Bardzo wydajna.Cena: ok 30 zł.

3. Uriage Bariederm balsam do spierzchniętych ust - unikalny balsam do suchych i spękanych ust. Chroni powierzchnię ust i regeneruje naskórek w głębszych warstwach. Ma lekką, niewidoczną formułę. Wodoodporny. Cena: ok. 20 zł.

4. Aurigia,  Flavo - C serum - preparat regenerujący o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym
i rozświetlającym skórę. 
Wskazania:
-dla osób ok. 25-go roku życia, aby opóźnić pojawienie się pierwszych zmarszczek,
-w przypadku już istniejących zmarszczek, oraz innych oznak starzenia się skóry takich jak utrata elastyczności, plamy barwnikowe,
-dla palaczy, osób przebywających często w klimatyzowanych pomieszczeniach,
w warunkach miejskich, aby wzmocnić procesy naprawcze skóry,
-w przypadku skóry zniszczonej słońcem. 

Cena: ok. 55 zł.

Tylko pierwszy produkt znam i to bardzo dobrze, z pozostałymi będę miała styczność po raz pierwszy. Muszę przyznać, że jestem ich bardzo ciekawa :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku! Skoro trafiłeś na mojego bloga, będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :) Jednocześnie informuję, że komentarze obraźliwe, świadczące o nie przeczytaniu artykułu lub służące wyłącznie autoreklamie będą usuwane.

Copyright © 2017 Po tej stronie lustra